Logo

वैदेशिक रोजगारीमा श्रीमान, नेपालमा परपुरुषसंग श्रीमतीको मस्ती ‘भिडियो हेर्नुस्’


नेपालमा आफूले भने जस्तो काम पाइन्दै, पाए पनि जीविका धान्न कठिन हुन्छ । एक्लो भएसम्म त युवाहरू जसोतसो नेपालमै बसेरका हुन्छन् ।जब विवाह बन्धनमा बधिन्छन् । उनका काँधमा जिम्मेवारी पनि उतिकै थपिन्छ । नेपालको जागिरले परिवार धान्न नसकेपछि युवाहरू वैदेशिक रोजगारीमा जान्छन् ।

सुखी खुसी परिवारको सपना देखेर विदेशिएका युवाहरूको श्रीमती परपुरुषसँग लागेर धोका दिएर जीवनभर पछताउनुपर्ने बनेका हाम्रो समाजमा धेरै उदाहरणहरू छ। आफू विदेशमा बसेर जति पसिना चुहाए पनि यता आफ्नो घरबारको सत्यानाश भइरहेको हुन्छ । विवाह गरेर विदेशिने पुरुषहरू घर फर्किँदा घरमा स-साना छोराछोरीलाई छाडेर श्रीमती परपुरुषसँग गइसकेकी हुन्छिन् । परपुरुषसँग लागेर श्रीमतीले धोका दिएर जीवनभर पछताउनुपर्ने बनेका हाम्रो समाजमा धेरै उदाहरणहरू छ।

भिडियो हेनुहोस्:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्