Logo

सलमानलाई लाग्यो यस्तो आ,रोप,सुशान्तले यस्तो गर्नुमा सलमानको हाथ,एकपछी अर्को पोल खोलिदै (भिडियो हेर्नुहोस )


अनुराग कश्यपका भाइ तथा सलमान खानको सुपरहिट फिल्म ‘दबंग’ का निर्देशक अभिनव कश्यपले सुशान्त सिंह राजपूतको विस्तृत अनुसन्धान माग गरेका गर्दै ‘सलमान विषा,लु सर्पको टाउको’ हो भनेका छन् ।उनले यशराज फिल्म्सको ट्यालेन्ट म्यानेजमेन्ट कम्पनीमाथि मानिसहरुको करियर ब,र्बाद गरेको आ,रोप लगाए । साथै, सलमान खानको परिवारमाथि पनि ग,म्भीर आ,रोप लगाए । सुशान्तबारे फेसबुकमा एउटा लामो पोस्टमार्फत उनले लेखेका छन्, ‘म सरकारसँग एक विस्तृत अनुसन्धान सुरु गर्न अपिल गर्दछु । तिम्रो आ,त्माले शान्ति पाओस् सुशान्त सिंह राजपूत‘ ओम शान्ति‘ तर तिम्रो लडाईं जारी रहनेछ‘।’

‘सुशान्त सिंह राजपूतको प्रकरणले एउटा ठूलो सम,स्या उजागर गरेको छ, यसको सामना त्यस्तै ‘पछिल्लो १० वर्षमा आफना दुश्म,न सलिम खान, सलमान खान, अरबाज खान र सोहेल खानरहेको बताए ।यहाँ थुप्रै साना माछा पनि छन् तर सलमान खानको परिवार वि,षालु सर्पको टाउको हो । कसैलाई ड,र ध,म्की दिन उनीहरु अ,वैध धन, राजनीतिक शक्ति र अन्डर,वर्ल्ड सम्बन्धको मिश्रणको प्रयोग निकै चतुर्याइँका साथ गर्छन् ’भन्ने उनको भनाई रहेको छ । भिडियो हेर्नुहोस

प्रतिक्रिया दिनुहोस्